آخرین اخبار : 

لامبورگینی گوشی ۲۰ میلیون تومانی خود را معرفی کرد!

لامبورگینی گوشی ۲۰ میلیون تومانی خود را معرفی کرد!

بر هر کسی عیان است که پول چیز بدی نیست، اما می‌توان آن را به بدترین شیوه ممکن خرج کرد و افراد و کمپانی‌هایی نیز هستند که نقشه‌های زیادی برای پول ثروتمندان کشیده‌اند. شما هم اگر ۶۰۰۰ دلار (بیش از ۲۰ میلیون تومان) اضافی دارید می‌توانید در ادامه مطلب شیوه خرج کردن آن را بیابید.

۸۸ Tauri نام اسمارت فونی از کمپانی لامبورگینی است که قیمتی ۶۰۰۰ دلاری دارد و یک وسیله لوکس برای ثروتمندان محسوب می‌شود. این محصول از یک پردازنده چهار هسته‌ای اسنپ دراگون ۸۰۱ به همراه صفحه نمایش ۵ اینچی بهره می‌برد که تا اینجای کار چندان چیز قدری نیست. ۸۸ Tauri شاسی فلزی دارد و جنس بدنه آن نیز چرم اصل است و لوگوی لامبورگینی را نیز بر پشت خود حک کرده که این مشخصات در کنار یک دیگر قیمت ۶۰۰۰ دلار را به وجود می‌آورند.

قبول کنید یا نه این محصول مشخصات یک میان رده را دارد اما برای خرید آن می‌بایست پول چندین پرچم‌دار را پرداخت کنید که این کار نیز از عهده هر کسی بر نمی‌آید. با این اوصاف ۸۸ Tauri یک محصول کاملا لوکس و شیک محسوب می‌شود که می‌تواند توجه افراد ثروتمند را به سوی خود جلب کند.

آیا شما اگر چنین پولی داشتید خرج چنین اسمارت فونی می‌کردید؟ (ما هزینه‌های مهم‌تری داریم!) البته اگرتصمیم به خرید این اسمارت فون دارید بهتر است عجله کنید، زیراکه کمپانی تنها ۱۹۴۷ عدد از این دستگاه تولید خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *